Pravidla javorové facebookové soutěže (květen 2017)

Pro Javorové skauty a skautky jsme připravili úžasnou facebookovou soutěž o hodnotné ceny a atraktivní vouchery, které předáme na táboře. Neváhej a zapoj se.

Na konec května jsme připravili facebookovou soutěž o hodnotné ceny, které předáme na táboře. Většina cen bude v podobě atraktivních voucherů ;-). Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu střediska Javor Klatovy.

voucher na palačinky

Předmětem soutěže budou tři otázky, které zveřejníme vždy v 11 hodin a to ve čtvrtek 25. 5. 2017, v sobotu 28. 5. 2017 a v úterý 30. 5. 2017.

První správná odpověď v komentářích je vítězná. Sejdou-li se u jedné otázky alespoň tři správné odpovědi, bude se na táboře losovat další výherce. Modelový příklad. U otázky XYZ se objeví sedm správných odpovědí. Autor první správné odpovědi vyhrává automaticky, z následujících šesti správných se vylosuje další výherce.

A to není vše. Dodatečné losování proběhne ještě mezi prvními třemi výherci o speciální cenu navíc. Chceme, abyste měli motivaci se soutěže účastnit. Správnost otázek nebudeme během trvání soutěže komentovat.

Ceny jsou hodnotné, věcné i zážitkové. Připravili jsme opravdu skvělý mix a myslíme si, že se vám budou líbit.

Změna cen a voucherů vyhrazena.