ROuRA pro mladé rovery a rangers

S pozvánkami na všemožné akce se doslova roztrhl pytel. Tentokráte přinášíme pozvánku na akci pro všechny, kteří mají občanku a je jim maximálně 20 let.


Pakliže jsi rover anebo rangers a máš chuť se kamarádit se svými protějšky z celého Plzeňského kraje, jeď na Rouru. Akce se koná 27. až 29. dubna 2018 kdesi na Plzeňsku – zatím není místo upřesněno. Podrobnější informace od Čáry (vedoucí Roury) jsme shrnuli na našem webu do článku, který právě čtete.

Jak se registrovat na Rouru?
1) Každý účastník musí vyplnit registrační formulář, na jehož odkaz narazíš níže (nezapomeň si přečíst Podmínky registrace a Obecná ustanovení v příloze).

2) Bude-li ti v době konání akce méně než 18 let (avšak více než 15 let), musíš jet se skupinou, tzn. musí s tebou jet alespoň jeden člověk, kterému bude v konání akce více než 18 let. Členem musí být minimálně jeden vedoucí skupiny (18+) a neomezený počet dalších členů. Vedoucí skupiny vyplní formulář pro skupiny (taktéž se odkaz na něj nachází níže).

3) Je-li ti 18 let a jedeš sám, stačí, když vyplníš pouze formulář pro jednotlivce.

4) Chceš se podívat na ROuRu, ale je ti více než 20 let, anebo se chceš podívat do zákulisí příprav? Pak je tu možnost zvaná servis tým. I formulář pro registraci do servis týmu nalezneš v popisu události.

Přihlas se podle toho, jestli chceš na Rouru jet sám anebo ve skupině, případně jako člen servis týmu.

Přihláška pro jednotlivce
https://goo.gl/forms/osGILV2LkbXq7NaN2

Přihlášku pro skupinu
https://goo.gl/forms/BWALZ2aYnSGHFGLg2

Přihláška do servis týmu
https://goo.gl/forms/CYZtmD93843FB7pn1

Šťastnou ruku při registraci a budeme se těšit v dubnu. Kde? Dozvíš se již brzy. Sleduj nás na Facebooku:

FB stránka
https://www.facebook.com/rouraplzen/

FB událost
https://www.facebook.com/events/2043347189245040/