Letní tábor na Javorné

Ačkoliv pořádáme letní tábory delší dobu na stejném místě ve stejnou dobu, je vhodné si občas připomenout základní informace.

Letošní skautský tábor se uskuteční na našem javorovém tábořišti kousek od Javorné na Šumavě. Tábor proběhne od neděle 30. června do soboty 13. července 2019. Poplatek za tábor je stanovený na částku 3600 korun. Stejnou sumu jsme měli i loni.

Již nyní počítáme s předběžnou účastí třech desítek malých, mladších a mladých táborníků ve věku od pár roků života do 18 let. Mezi další táborové účastníky patří pestrá paleta dvou desítek starších skautů a skautek. Pro řadu z nich půjde o desátý, dvacátý anebo další tábor v řadě za sebou. Když máte možnost jezdit tam, kde je vám dobře, proč se toho vzdávat, že ? . Heslo rodinného skautingu naplňujeme již delší dobu.

Každý tábor je tematicky zaměřený na celotáborovou etapovou hru, kterou od roku 2016 vymýšlí trojlístek ve složení Karcoolka, Tulák a Bolhed. Postupně vymysleli již tři témata etapovek jako je Lepší zítřek (volně na motivy knižní a seriálové dystopie The 100), Hvězdná brána anebo Království Javorná. A jaké téma celotáborovky bude letos? Nechte se překvapit.

Fotky z táborů od roku 2016

Kliknutím na fotku ji zvětšíte.