Jedeme na setkání skautů do Horažďovic

Každoročně jezdíme začátkem dubna do Horažďovic na setkání skautů a skautek. Tamní skauti pořádají akci, na kterou se jezdí jaksi samo. Vedoucí javorového kontingentu je Bzuk.

Jediným omezením je věk účastníků, u kterého je doporučované rozpětí od 7 do 16 let. Od pátku do soboty probíhá hlavní hra, která začíná páteční noční bojovkou a od sobotního dopoledne pokračuje dále (mezi oběma částmi hry je dostatečná doba na spaní). Non-stop se v Horažďovicích nejede.

Základní informace

Setkání skautů a skautek na Otavě probíhá o víkendu 6. až 8. dubna 2018. Sraz je v pátek v 15 hodin na klatovském vlakovém nádraží (odjezd vlaku je 15:20 h), kam přijdeme v neděli v 10:35 h.

S sebou si vezměte spací pytel, karimatku, věci na spaní, hygienické potřeby, oblečení na ven – ušpinění povoleno, pevné boty, teplé oblečení k ohni, přezůvky, jídlo a pití.

Veškeré věci si sbal do jednoho batohu, igelitky nech doma – nejsou praktické a jen překážejí.

Každý bude jíst z vlastních zásob, budeme mít s sebou rychlovarnou konvici, takže si děti budou moct uvařit instantní polévky a čaj).

Nezapomeňte i na takové nezbytnosti jako je pláštěnka, kroj, ešus, lžíce, hrnek, šátek, zápisník, propiska a kapesné 300 Kč, který slouží jednak na nákup jízdenek, tak i startovného ve hře.

Další informace naleznete na webu horažďovických skautů.