Rubriky
Tábor

Javorový tábor 2024


Letošní letní tábor je v termínu od 30. června do 13. červenece 2024. Opět táboříme na Javorné. Cena za tábor je stanovena na 4 200 Kč. V případě neuhrazení registrace cenu navýšíme o 700 korun na 4 900 Kč.


Letošní tábor je jubilejní. Na Javorné táboříme po dvacáté v řadě za sebou. V průběhu času jsme si tábořiště vylepšili do současného stavu, aby se nám tam dobře pobývalo.

Termín tábora: 30. června až 13. července 2024 (délka tábora 14 dnů)
Cena pro děti do 18 let: 4 200 Kč* (300 Kč/den)
Pokud nemáte uhrazenou registrace na skautský rok 2023/2024, cena tábora se zvyšuje na 4 900 Kč

Vedoucí tábora: Jan Tauš – Džery
Zástupkyně VT: Lucie Svinčáková – Karcoolka
Zdravotník: Tomáš Valovič – Bolhed
Hospodář: Josef Janda – Džemík

Dooručujeme k přečtení: Proč si zabalit na tábor NEZBYTNÉ věci

Táborová dokumentace ke stažení

Nemůžete-li si účastnit osobně předtáborové schůzky pro rodiče, stáhněte si prosím přiložené dokumenty a zašlete vyplněnou a podepsanou přihlášku na e-mail skaut@javor.info

Táborová dokumentace na Javorový tábor 2024

Základní informace pro rodiče
Přihláška na tábor 2024
List poslední záchrany
Souhlas rodičů s poskytováním informací zdravotnickému personálu v nemocnicích
Zdravotní průkaz
Prohlášení zákonných zástupců dítěte

Stáhnout celý balík zazipovaných dokumentů

U dokumentu Prohlášení zákonných zástupců nastává drobná změna, vyplňte a podepište ho prosím až při předání dítěte na táboře. Dokument budeme mít na táboře vytištěný.

Při placení účastnického táborového poplatku připište do poznámky k platbě jméno a příjmení dítěte. Pomůžete nám lépe spárovat platby.

Jak se dostat na javorový tábor

Z Klatov standardně po silnici na Javornou a poté podle našeho plánku. Z Javorné (cyklostezka č. 2093) jeďte směrem na Gerlův Dvůr za ním na křižovatce odbočte doleva dolů. Zhruba po 170 metrech se vpravo objeví nájezd na polní cestu na tábořiště. Zde prosím nechte váš automobil a jděte pěšky. Na tábor je to již kousek, zhruba 300 metrů. Pokud tuto odbočku minete, nepřejíždějte brod přes potok. Tábor leží proti proudu.

(klepnutím na mapku ji zvětšíte)
Mapka s cestou na tábor

Předtáborová schůzka s rodiči

Předtáborová schůzka s rodiči proběhla v klubovnách v pátek 3. května 2024 od 16:30 hodin. Na schůzce jsme předali přihlášky a veškerou táborovou dokumentaci. V posledních letech se nám schůzka osvědčila, proto v ní i nadále pokračujeme. Dostanete na ní prostor poznat skautské vedoucí (Džeryho a  Karcoolku), kteří vám ochotně odpoví na každou vaši otázku.

Autor: Skauti a skautky z Javoru

admin střediskového webu Javor