Rubriky
Tábor

Javorový tábor 2023


Letošní letní skautský tábor bude od 2. do 15. července 2023. Táboříme opět na tábořišti u Javorné (viz mapka). Cena za tábor je 4 200 Kč.

Schůzka s rodiči

Schůzka s rodiči je 5. května 2023 od 16:30 h v klubovně Červeného blesku.

Na schůzce zjistíte veškeré info o letošním táboře, můžete hned vyplnit, podepsat a odevzdat přihlášku. Především se vám naskytne prostor pro vaše dotazy. Jedou-li vaše děti s námi poprvé na tábor, je předtáborová schůzka skvělou příležitostí, jak poznat vedoucího tábora Džeryho a jeho zástupkyni Karcoolku.

Jak se dostat na javorový tábor

Z Klatov standardně po silnici na Javornou a poté podle našeho plánku. Z Javorné (cyklostezka č. 2093) jeďte směrem na Gerlův Dvůr za ním na křižovatce odbočte doleva dolů. Zhruba po 170 metrech se vpravo objeví nájezd na polní cestu na tábořiště (balónek Cíl). Zde prosím nechte váš automobil (modrá ikonka P) a jděte pěšky. Na tábor je to již kousek, zhruba 300 metrů (tři bílá tee-pee). Pokud tuto odbočku minete, nepřejíždějte brod přes potok. Tábor leží proti proudu. Jde se do něho dostat i po stezce.

(klepnutím na mapku ji zvětšíte)
Mapka tábora

Pro táborovou pohodu

Pro táborovou pohodu vašeho dítěte si prosím projděte přiložené odkazy. Především seznamy věcí, které dítě na táboře prostě mít musí. Zlepšíte mu tím komfort. A ulehčíte (snížíte) vedení tábora občasné nepříjemné situace pramenící z prostého nerespektování doporučených a nezbytných věcí.

Proč si zabalit na tábor NEZBYTNÉ věci

Co všechno si vzít s sebou na letní tábor

Autor: Skauti a skautky z Javoru

admin střediskového webu Javor